اخبار گردشگری

پذیرش و اسکان 204 هزار نفر روز میهمان تابستانی در مراکز اقامتی کردستان

0

رشید قربانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این مدت، 81 هزار و 639 نفر میهمان در قالب 18 هزار و 777 خانوار در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان کردستان پذیرش و اسکان داده شدند.
وی با اشاره به افزایش چشمگیر اسکان و پذیرش میهمانان در ایام تابستان جاری در این استان افزود: سال گذشته تعداد 161 هزار نفر روز در مراکز اسکان پذیرش شدند که امسال این میزان، 43 هزار نفر روز افزایش پیدا کرده است.
به گفته وی، امسال تعداد 16 مرکز پذیرش به منظور خدمت رسانی به میهمانان فرهنگی در ایام تابستان در سطح استان پیش بینی شده و خدمات رسانی می کردند.
به نقل از ایرنا، فعالیت مراکز پذیرش و اسکان میهمانان فرهنگی در مراکز آموزش و پرورش استان از 27 خرداد 96 در سطح استان کردستان آغاز و تا 20 شهریور ادامه داشت.
در تابستان سال گذشته، تعداد 64 هزار و 403 نفر میهمان در قالب 14 هزار و 365 خانوار در مراکز اقامتی استان کردستان اسکان داده شده بودند.
تابستان امسال در راستای پذیرش و اسکان میهمانان تابستانی در استان کردستان 122 مدرسه با 967 کلاس درس آماده سازی و تجهیز شده بود.
از این تعداد کلاس، 30 اتاق به صورت ویژه، 548 اتاق از نوع ‘الف’ و 389 اتاق نیز از نوع ‘ب’ برای اسکان فرهنگیان و میهمانان تابستانی در نظر گرفته شده بود.
در سال تحصیلی گذشته 275 هزار دانش آموز استان کردستان در سه هزار و 700 مدرسه و 14 هزار کلاس درس مشغول به تحصیل بودند.
خبرنگار: افسانه گلباغی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7348/9102

انتهای پیام /*


فرهنگي


ميهمانان تابستاني


مراكز اقامتي


آموزش و پرورش

 


منبع: irna.ir

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشرنخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند. *

بنر تبلیغاتی 300x300
 • سفر کاری

  سفر کاری و نکاتی که باید در آن رعایت شود

   سفر کاری برای هر کارمندی یک امر ناگزیر محسوب می‌شود که میزان آن بسته به ماهیت کار افراد متغیر است. برداشتن مسواک و حوله و مدارک شناسایی در هر سفری لازم است اما تنها با این سه قلم وسیله نمی شود به یک سفر کاری رفت. همان طور که پوشیدن لباس رسمی و به همراه…

 • بچه ها در سفر

  بچه ها در سفر

   با شروع فصل تابستان، وقت مسافرت های خانوادگی هم از راه می رسد. فرقی نمی كند كه سفر شما با ماشین از میان كوه ها و جنگل و صحرا و بیابان باشد یا با هواپیما به یك نقطه خوش آب و هوا. به هر حال با همراه داشتن بچه ها در سفر ، ممكن است…

 • فواید سفر

  سفر و فواید سفر از نظر امام علی (ع)

   در ادیان مختلف به وفور از فواید سفر سخن گفته شده و بزرگان دین ما نیز نظر ویژه‌ای به این مقوله داشته‌‌اند. شعری در دیوان منسوب به امام علی (ع) هست كه می گوید: تغرب عن الاوطان فی طلب العلی *** و سافر ففی الاسفار خمس فوائد تفرج هم واكتساب معیشة *** و علم و…

دیدگاه‌های شما:

تلفن سفارش: 09150601004

E-mail: paksafar.com@gmail.com

Linked In Facebook Aparat Instagram Telegram